Wydarzenia

Ścieżka zdrowia pod chmurką zrealizowana w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego na rok 2018

Utworzono: 14 styczeń 2019
Andrzej Piasecki

W dniu 7 grudnia 2018 roku oddano do użytku inwestycję zrealizowaną w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego na rok 2018 tj. Ścieżkę zdrowia pod chmurką  - urządzenia do ćwiczeń na świeżym powietrzu dla osób w różnym wieku.

Zapraszamy do korzystania z urządzeń do ćwiczeń fizycznych wszystkie chętne osoby do prowadzenia aktywnej rekreacji. 

 

Łódź - IX Konferencja - Pediatria

Utworzono: 21 grudzień 2018
Andrzej Piasecki

"W dniu 15.12.2018 r. w Łodzi odbyła się IX Konferencja Pediatria Oparta na Przypadkach na której swoją prezentację przedstawiła nasza koleżanka dr n.med. Magdalena Kowalewska-Pietrzak. Tytuł pracy "Limfadenopatia szyjna - nie tylko onkologia straszna".Seminarium nt. Funduszy Europejskich

Utworzono: 12 wrzesień 2018
Andrzej Piasecki

Kraków - Konferancja - Pediatria

Utworzono: 20 grudzień 2018
Andrzej Piasecki

W dniu 12.12.2018r. W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego w Krakowie odbył się IV Zjazd Diagnozujących i Leczących Gruźlicę pod honorowym patronatem i z udziałem Wiceministra Zdrowia dr hab. med Zbigniewa Króla oraz Wojewody Małopolski Józefa Gawrona.

W spotkaniu uczestniczyły: p. dr n. med. Anna Pankowska -Konsultant Wojewódzki w dziedzinie Chorób Płuc Dzieci oraz p. dr n. med. Magdalena Kowalewska-Pietrzak.

P. dr Anna Pankowska na zaproszenie organizatorów wygłosiła wykład pt. „Profilaktyka gruźlicy wśród dzieci oraz doświadczenia we współpracy z podmiotami działającymi na rzecz dzieci”.

 

Program szczepień przeciwko grypie sezonowej

Utworzono: 16 sierpień 2018
Andrzej Piasecki